Cin Ali'nin Gönüllü Dostu Ol

Cin Ali'nin babası da annesi de aslında birer eğitim gönüllüsüydüler. Onlar eğitime olan aşkları ve bitmek bilmez çalışma azimleriyle Cin Ali'yi bir topluma mal ettiler. Siz de onların izinden giderek Cin Ali'nin yarınlara ulaşmasına yardım edebilirsiniz. Daha da güzeli topluma katılır, fayda üretir ve bu ülkenin geleceğine yatırım yapmış olursunuz.

"Cin Ali Gönüllüsü" olmak için aşağıdaki formu doldurarak bize gönderin. Gönüllü programlarımız açıldıkça sizleri haberdar edelim.

 

Cin Ali Gönüllüsü Ol

 

Onay Kutusu Gurubu

 

 

Cin Ali Destekçi Ol

 

Teşekkürler

Cin Ali'nin babası Rasim Kaygusuz öğretmenlik hayatı boyunca ekonomik kısıtı olan semtlerdeki okullarda çalışmaya ve bireysel farklılığı olan çocuklarla ilgilenmeye gönüllü oldu. Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı da bu gönüllü çabayı desteklemek üzere çalışmalar gerçekleştiriyor. "Cin Ali 6 Nokta'da"  Avrupa Birliği projesiyle bu alanda ilk adımı atıp görmeyenler için yenilikçi bir model geliştirdi bile. Cin Ali Kütüphanesi ve Cin Ali Müzesi ile giderek büyüyen Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı artık daha çok çocuğa, daha çok alana dokunabilecek. Hep birlikte yapabiliriz!

Birlikte neler yapabiliriz?

Maddi bağış yapabilirsiniz.

• Cin Ali faydalı bir çok şey yapsın isterseniz Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı'nın aşağıdaki hesap numaralarına bağış yapabilirsiniz.

• Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı

İş Bankası - Kavaklıdere Şb. - IBAN: TR20 0006 4000 0014 2090 9494 47

TC Ziraat Bankası - Etimesgut Şb. - IBAN  : TR66 0001 0008 7780 3574 8350 01

Cin Ali Müze Koleksiyonu'nu geliştirebilirsiniz.

Cin Ali Müzesi'ne eğitim tarihi ve çocuklukla ilgili; posterler, okul malzemeleri, oyuncaklar, kumbaralar, 1970-80’li yılları yansıtan günlük hayata dair eşyalar, eğitim hayatı ve Ankara ile ilgili fotoğraflar, kartpostallar gibi maddi kültür ürünlerini bağışlayabilirsiniz. Dolapta durmasın topluma hizmet etsinler.

Bağışlamak istediğin nesneler için bizimle iletişime geçebilirsin.