Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı  Web Sitesi Kullanım Koşulları

 

www.cinali.com.tr internet sitesi Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı’na ait olup, yine onun tarafından işletilmektedir ve içeriği uluslararası fikri ve sınai mülkiyet mevzuatı tarafından korunmaktadır. Bu siteyi kullanmaya başladığınız andan itibaren aşağıda yazılı tüm hususları tamamen anlamış ve kabul etmiş sayılırsınız:
 
1. www.cinali.com.tr internet sitesindeki tüm dokümanlar Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı’nın mülkiyetindedir. Kod ve yazılım da dâhil olmak üzere, bu sitedeki hiç bir içeriği değiştiremez, kopyalayamaz, çoğaltamaz, kiralayamaz, yeniden yayımlayamaz, başka bir bilgisayara yükleyemez, postalayamaz, iletemez ya da dağıtamazsınız. Bunlardan ayrı olarak, sitenin sayfalarının yazıcı çıktısını kişisel kullanımınız için alabilirsiniz, sosyal ağ ve benzeri mecralarda paylaşabilirsiniz.

 
2. www.cinali.com.tr web sitesinin virüs ve benzeri amaçlı yazılımlardan arındırılması kapsamında,  imkânlar dâhilinde gerekli önlemler alınmıştır. Bununla birlikte, nihai güvenliğin sağlanması amacıyla kullanıcı, kendi virüs koruma sistemini temin etmek ve gerekli korumayı sağlamakla yükümlüdür. Bu kapsamda olmak üzere kullanıcı, www.cinali.com.tr web sitesine girmesi nedeniyle, kendi yazılım ve işletim sistemlerinde oluşabilecek tüm hata ve bunların doğrudan ya da dolaylı sonuçlarından kendisinin sorumlu olduğunu kabul eder.


 3. İleride, işbu koşulları okumamış veya okumuş olup da bunlara uygun davranmamış olmanızdan kaynaklanabilecek olan her türlü maddi ve manevi zarara ilişkin talebinizden Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı’nın ve www.cinali.com.tr web Sitesi'nin, bu sitedeki her türlü içeriğin hazırlayıcılarının, çalışanlarının, Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı’nın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

 
4. Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı gerek gördüğünde, önceden haber vermek zorunda olmaksızın işbu koşulları dilediği zaman, tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir. Değiştirilen koşullar, kullanıcılar açısından, yayın tarihinden itibaren hüküm ifade eder.


5. www.cinali.com.tr web sitesinde yer alan içerik, bu konuda geçerli genel uygulamalar çerçevesinde kabul edilen kaynaklardan elde edilerek derlenmiştir. Ancak bunların doğrulukları ve yeterlilikleri, kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılayacağı, hatasız olacağı hiç bir şekilde Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı tarafından garanti edilmez.

 
6. www.cinali.com.tr web sitesinde veya bu siteden bağlantı yapılarak ulaşılan herhangi bir web sitesinde yer alan içeriğin kullanılmasından doğabilecek doğrudan veya dolaylı maddi ve / veya manevi menfi ve / veya müspet zararlardan ve olası sair zarar ve masraflardan dolayı Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı’nın hiç bir şahsi, hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmaz.

 

7. Yayınlanan içerikte meydana gelebilecek kesinti, gecikme veya hatalardan ve bunların yol açabileceği zararlardan dolayı Cin Ali Eğitim ve Kültür Vakfı  hiç bir şekilde sorumlu değildir.

 
www.cinali.com.tr web sitesine girmekle site ziyaretçileri, yukarıdaki hususları okumuş ve kabul etmiş sayılır.